Σοκολάτα γάλακτος με γέμιση φράουλα Παυλίδης
Κωδικός προϊόντος:
704afe073992
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
545.00 kcal 2282.00 kJ |
136.25 kcal 570.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g | 1.85 g |
| Υδατάνθρακες | 56.50 g | 14.13 g |
| Σάκχαρα | 56.00 g | 14.00 g |
| Λιπαρά | 31.50 g | 7.88 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 17.50 g | 4.38 g |
| Νάτριο | 0.18 g | 0.05 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 593.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 589.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 603.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 557.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
