Σάλτσα Μπάρμπεκιου
Κωδικός προϊόντος:
798cebccb326
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
133.00 kcal 557 kJ |
19.95 kcal 83.55 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g | 0.15 g |
| Υδατάνθρακες | 30.70 g | 4.61 g |
| Σάκχαρα | 28.70 g | 4.31 g |
| Λιπαρά | 0.10 g | 0.02 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | g | 0.00 g |
| Νάτριο | g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.30 g | 0.195 g |
| Β Γλυκάνη | g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 77.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 620.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 67.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 70.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 116.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 130.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
