Σάλτσα για καρμπονάρα Knorr
Κωδικός προϊόντος:
b4d168b48157
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (125.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
160.00 kcal 670.00 kJ |
200.00 kcal 837.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g | 3.50 g |
| Υδατάνθρακες | 2.70 g | 3.38 g |
| Σάκχαρα | 0.50 g | 0.63 g |
| Λιπαρά | 15.80 g | 19.75 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.70 g | 7.13 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.30 g | 0.38 g |
| Νάτριο | 0.50 g | 0.63 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 52.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.32 g / 100g |
| Θερμίδες | 88.80 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.32 g / 100g |
| Θερμίδες | 53.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 56.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 72.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 52.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
