Ψωμί Μπριός Κρις Κρις Τόστιμο Elbisco
Κωδικός προϊόντος:
23ce1851341e
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (31.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
277.00 kcal 1160.00 kJ |
85.87 kcal 359.60 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.90 g | 2.14 g |
| Υδατάνθρακες | 45.80 g | 14.20 g |
| Σάκχαρα | 9.10 g | 2.82 g |
| Λιπαρά | 7.30 g | 2.26 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.00 g | 1.24 g |
| Αλάτι | 0.90 g | 0.279 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 247.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 269.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 277.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 252.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 43.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 246.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 40.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
