Ψωμί για τοστ πολύσπορο ολική άλεσης Καραμολέγκος
Κωδικός προϊόντος:
c8fbbc86abe8
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (28.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
269.00 kcal 1126.00 kJ |
75.32 kcal 315.28 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g | 4.06 g |
| Υδατάνθρακες | 38.50 g | 10.78 g |
| Σάκχαρα | 3.20 g | 0.90 g |
| Λιπαρά | 5.00 g | 1.40 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.20 g | 0.34 g |
| Αλάτι | 1.12 g | 0.314 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 339.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 247.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 265.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 331.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 277.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 246.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
