Ψωμί για τοστ Κρις Κρις τόστιμο ψίχα ολικής άλεσης Elbisco
Κωδικός προϊόντος:
da0d1111d2dc
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (24.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
244.00 kcal 1022.00 kJ |
58.56 kcal 245.28 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.30 g | 2.71 g |
| Υδατάνθρακες | 35.30 g | 8.47 g |
| Σάκχαρα | 3.00 g | 0.72 g |
| Λιπαρά | 5.20 g | 1.25 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.20 g | 0.53 g |
| Αλάτι | 1.20 g | 0.288 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 279.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 265.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 269.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 277.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 270.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 267.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 246.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 273.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
