Πολυσπόρι σούπα βελουτέ 3 Άλφα
Κωδικός προϊόντος:
9232fe81225b
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (70.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
319.00 kcal 1336.00 kJ |
223.30 kcal 935.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g | 15.12 g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g | 31.08 g |
| Σάκχαρα | 3.40 g | 2.38 g |
| Λιπαρά | 2.20 g | 1.54 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.40 g | 0.28 g |
| Φυτικές Ίνες | 17.50 g | 12.25 g |
| Νάτριο | 0.02 g | 0.01 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 314.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 323.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 40.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 287.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.83 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
