Πλιγούρι μέτριο 3 Άλφα
Κωδικός προϊόντος:
a3d68b461bd9
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (50.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
347.00 kcal 1453.00 kJ |
173.50 kcal 726.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g | 5.15 g |
| Υδατάνθρακες | 69.20 g | 34.60 g |
| Σάκχαρα | 1.40 g | 0.70 g |
| Λιπαρά | 1.50 g | 0.75 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.30 g | 0.15 g |
| Φυτικές Ίνες | 7.90 g | 3.95 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 319.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 324.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 346.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 295.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 253.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.14 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.40 g / 100g |
