Παστέλι με Αμύγδαλα
Κωδικός προϊόντος:
2eace51d8f79
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (60.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
547.00 kcal 2290.00 kJ |
328.20 kcal 1374.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.90 g | 8.94 g |
| Υδατάνθρακες | 37.40 g | 22.44 g |
| Σάκχαρα | 26.60 g | 15.96 g |
| Λιπαρά | 35.70 g | 21.42 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.70 g | 1.62 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 544.61 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 519.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 575.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 590.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 635.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 55.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 574.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 396.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
