Παγωτό ξυλάκι Boss Full Cookies Nestle
Κωδικός προϊόντος:
0c048b3a434e
Κατηγορία: Παγωτά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (85.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
358.00 kcal 1499.00 kJ |
304.30 kcal 1274.15 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.20 g | 3.57 g |
| Υδατάνθρακες | 36.70 g | 31.20 g |
| Σάκχαρα | 29.90 g | 25.42 g |
| Λιπαρά | 21.40 g | 18.19 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 13.60 g | 11.56 g |
| Αλάτι | 0.35 g | 0.298 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 96.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 167.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 28.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 203.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 365.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 153.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 150.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 329.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.40 g / 100g |
