Οργανικά ζυμαρικά πέννες Doves Farm
Κωδικός προϊόντος:
d82118376df3
Κατηγορία: Ζυμαρικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
357.00 kcal 1495.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 78.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 0.20 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 1.30 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.40 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.40 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.03 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 361.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 354.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 352.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 357.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 392.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.50 g / 100g |
