Μπριάμ Μπάρμπα Στάθης
Κωδικός προϊόντος:
f2217062e9a3
Κατηγορία: Κατεψυγμένα γεύματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (250.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
34.00 kcal 142.00 kJ |
85.00 kcal 355.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g | 3.00 g |
| Υδατάνθρακες | 7.90 g | 19.75 g |
| Σάκχαρα | 2.10 g | 5.25 g |
| Λιπαρά | 0.20 g | 0.50 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.04 g | 0.10 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.80 g | 4.50 g |
| Νάτριο | 0.01 g | 0.03 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 53.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 58.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.32 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 68.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 213.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 67.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 81.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 37.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 36.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
