Μπισκότα γεμιστά με σοκολάτα Αλλατίνη Elbisco
Κωδικός προϊόντος:
b51a15f382ac
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (14.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
497.00 kcal 2081.00 kJ |
71.07 kcal 297.58 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g | 0.89 g |
| Υδατάνθρακες | 67.90 g | 9.71 g |
| Σάκχαρα | 33.40 g | 4.78 g |
| Λιπαρά | 22.00 g | 3.15 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 14.00 g | 2.00 g |
| Αλάτι | 0.69 g | 0.099 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 453.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 485.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 478.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
