Mini pic crackers κράκερς με γεύση μπάρμπεκιου Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
0266e33d3f54
Κατηγορία: Κράκερς & Αλμυρά Σνακ
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
504.00 kcal 2110.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 5.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 25.50 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 18.50 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 2.00 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.80 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 2.00 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 362.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 343.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 461.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 475.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 444.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 410.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
