Κουλούρια ολικής άλεσης Digestive Tsanos
Κωδικός προϊόντος:
861dc9bd7f4e
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
477.00 kcal 1997.00 kJ |
119.25 kcal 499.25 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g | 1.95 g |
| Υδατάνθρακες | 63.60 g | 15.90 g |
| Σάκχαρα | 17.70 g | 4.43 g |
| Λιπαρά | 21.30 g | 5.33 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.80 g | 1.70 g |
| Φυτικές Ίνες | 2.50 g | 0.63 g |
| Νάτριο | 0.17 g | 0.04 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 506.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 453.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 463.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 478.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
