Καπνιστός σολομός με ουίσκι J. Ross
Κωδικός προϊόντος:
17fafe5f6ce2
Κατηγορία: Ψάρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Πρωτεΐνες | 25.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 0.60 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 0.10 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 8.50 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.80 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.93 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 70.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 77.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 70.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 161.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.20 g / 100g |
| Λιπαρά | 8.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 86.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 63.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 82.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.90 g / 100g |
