Γλυκοκεράσματα Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
f718499c1c8c
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
514.00 kcal 2152.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 62.50 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 29.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 26.50 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 15.50 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 2.50 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.12 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.30 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 546.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 474.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 566.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 495.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 530.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 557.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
