Τούρτα σοκολατίνα Γιώτης
Κωδικός προϊόντος:
61b4a64be663
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
230.00 kcal 963.00 kJ |
230.00 kcal 963.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.10 g | 4.10 g |
| Υδατάνθρακες | 36.90 g | 36.90 g |
| Σάκχαρα | 27.60 g | 27.60 g |
| Λιπαρά | 6.80 g | 6.80 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.30 g | 4.30 g |
| Νάτριο | 0.13 g | 0.13 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 218.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 427.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 138.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 156.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 134.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
