Τούρτα αμυγδάλου Γιώτης
Κωδικός προϊόντος:
4b04a686b0ad
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
228.00 kcal 955.00 kJ |
228.00 kcal 955.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.20 g | 4.20 g |
| Υδατάνθρακες | 34.20 g | 34.20 g |
| Σάκχαρα | 26.20 g | 26.20 g |
| Λιπαρά | 8.00 g | 8.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.30 g | 3.30 g |
| Νάτριο | 0.10 g | 0.10 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 427.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 138.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 121.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 156.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 134.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 507.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 520.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.90 g / 100g |
