Γλυκό του Κουταλιού Σταφύλι
Κωδικός προϊόντος:
814a9c18f5ab
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
301.00 kcal 1260.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.50 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 75.10 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 75.00 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.10 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 218.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 483.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 77.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 138.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 113.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 113.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 156.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.30 g / 100g |
