Γαλοπούλα βραστή Νίκας
Κωδικός προϊόντος:
a9a1d5317a33
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (18.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
94.00 kcal 394.00 kJ |
16.92 kcal 70.92 kJ |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g | 2.34 g |
| Υδατάνθρακες | 6.00 g | 1.08 g |
| Σάκχαρα | 1.00 g | 0.18 g |
| Λιπαρά | 2.00 g | 0.36 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.00 g | 0.18 g |
| Νάτριο | 0.90 g | 0.16 g |
| Αλάτι | 2.20 g | 0.396 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 252.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 235.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 229.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 226.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 297.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 193.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
