Φρουί ζελέ ψυγείου φράουλα Sweet and Balance Γιώτης
Κωδικός προϊόντος:
7a53928fa4dd
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (150.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
26.00 kcal 109.00 kJ |
39.00 kcal 163.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 2.10 g | 3.15 g |
| Υδατάνθρακες | 5.60 g | 8.40 g |
| Σάκχαρα | 0.10 g | 0.15 g |
| Νάτριο | 0.07 g | 0.11 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 483.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 77.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 138.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 138.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 113.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 130.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
