Φακές ψιλές Agrino
Κωδικός προϊόντος:
4daa3db355ef
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
295.00 kcal 1235.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 21.90 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 34.80 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 3.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 1.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.12 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 319.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 324.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.56 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 321.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 277.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.32 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 43.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.15 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.62 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.86 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.83 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
