Δημητριακά Alpen χωρίς ζάχαρη
Κωδικός προϊόντος:
4e6cd95227cb
Κατηγορία: Δημητριακά προγεύματος
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (45.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
351.00 kcal 1470.00 kJ |
157.95 kcal 661.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g | 4.95 g |
| Υδατάνθρακες | 65.00 g | 29.25 g |
| Λιπαρά | 5.10 g | 2.30 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 84.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 379.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 376.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 357.80 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 364.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 359.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
