Choco Shock Cookies με κομμάτια φουντουκιού και σοκολάτας Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
fe131d7f5a6b
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
510.00 kcal 2135.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 29.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 27.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 12.50 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 3.50 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.20 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.50 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 429.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 488.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 485.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 460.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 478.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 503.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
