Υποβρύχιο Μους Μαστίχα
Κωδικός προϊόντος:
fb2e203234df
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
347.00 kcal 1453.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 86.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 73.00 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.30 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 218.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 138.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 113.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 121.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 114.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 520.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.90 g / 100g |
