Γλυκό του Κουταλιού Καρπούζι
Κωδικός προϊόντος:
325995af77a0
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
312.00 kcal 1306.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.11 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 78.10 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 138.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 121.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 474.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 520.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.90 g / 100g |
