Μείγμα για Τούρτα Πραλίνα-Σοκολάτα
Κωδικός προϊόντος:
a96d3afec184
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
363.00 kcal 1520.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Σάκχαρα | 34.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 20.80 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 11.60 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 218.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 483.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 77.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 427.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 121.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 474.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
