Μαγιονέζα
Κωδικός προϊόντος:
253614bbac99
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
733.90 kcal 3073.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.90 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 3.20 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 1.20 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 79.70 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 8.80 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.73 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 190.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 710.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 77.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 70.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 184.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 122.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
