Salad Dressing Ceasar
Κωδικός προϊόντος:
3f088ebeda03
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
324.00 kcal 1357.00 kJ |
97.20 kcal 407.10 kJ |
| Πρωτεΐνες | 2.50 g | 0.75 g |
| Υδατάνθρακες | 3.80 g | 1.14 g |
| Σάκχαρα | 2.20 g | 0.66 g |
| Λιπαρά | 32.00 g | 9.60 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.70 g | 1.41 g |
| Αλάτι | 1.60 g | 0.480 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 710.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 77.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 73.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 130.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 52.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 11.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
