Salad Dressing Honey Mustard
Κωδικός προϊόντος:
3d863b367aa3
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (29.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
190.00 kcal 795.00 kJ |
55.10 kcal 230.55 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g | 0.23 g |
| Υδατάνθρακες | 15.00 g | 4.35 g |
| Σάκχαρα | 11.00 g | 3.19 g |
| Λιπαρά | 14.00 g | 4.06 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.50 g | 0.44 g |
| Αλάτι | 1.60 g | 0.464 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 190.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 710.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 77.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 116.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 9.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 130.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
