Μουστάρδα Με Μέλι
Κωδικός προϊόντος:
d46e1fcf4c07
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (10.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
184.00 kcal 770.00 kJ |
18.40 kcal 77.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g | 0.44 g |
| Υδατάνθρακες | 24.00 g | 2.40 g |
| Σάκχαρα | 24.00 g | 2.40 g |
| Λιπαρά | 5.80 g | 0.58 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.40 g | 0.04 g |
| Αλάτι | 3.70 g | 0.370 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 77.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 620.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 67.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 710.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 77.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 11.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
