Σπιτικά Μπουρεκάκια
Κωδικός προϊόντος:
07a4e20a7bbe
Κατηγορία: Κατεψυγμένες Ζύμες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (135.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
349.00 kcal 1461.00 kJ |
471.15 kcal 1972.35 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g | 9.45 g |
| Υδατάνθρακες | 32.44 g | 43.79 g |
| Σάκχαρα | 1.80 g | 2.43 g |
| Λιπαρά | 20.70 g | 27.95 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 9.90 g | 13.37 g |
| Αλάτι | 1.20 g | 1.620 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 269.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 386.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 274.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 27.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 311.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 362.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 27.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 338.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 26.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 273.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 27.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 263.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.70 g / 100g |
