Δημητριακά Crunch
Κωδικός προϊόντος:
56f9f88906ae
Κατηγορία: Δημητριακά προγεύματος
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
403.00 kcal 1687.00 kJ |
120.90 kcal 506.10 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g | 2.19 g |
| Υδατάνθρακες | 72.80 g | 21.84 g |
| Σάκχαρα | 24.90 g | 7.47 g |
| Λιπαρά | 7.60 g | 2.28 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.20 g | 0.96 g |
| Αλάτι | 0.06 g | 0.018 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 376.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 334.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 357.80 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 381.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 386.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 82.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 384.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 85.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 359.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
