Χοιρινό Φούρνου
Κωδικός προϊόντος:
09fb05dd477d
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
214.00 kcal 896.00 kJ |
42.80 kcal 179.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g | 3.60 g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g | 0.20 g |
| Σάκχαρα | 1.00 g | 0.20 g |
| Λιπαρά | 16.00 g | 3.20 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 8.00 g | 1.60 g |
| Νάτριο | 1.00 g | 0.20 g |
| Αλάτι | 2.50 g | 0.500 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 114.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 252.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 229.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 295.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 194.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 94.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 121.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
