Σπέσιαλ
Κωδικός προϊόντος:
82cadb0649a3
Κατηγορία: Κατεψυγμένες Πίτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (350.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
257.00 kcal 1076.00 kJ |
899.50 kcal 3766.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.80 g | 41.30 g |
| Υδατάνθρακες | 28.40 g | 99.40 g |
| Σάκχαρα | 3.30 g | 11.55 g |
| Λιπαρά | 10.20 g | 35.70 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.70 g | 16.45 g |
| Νάτριο | 0.70 g | 2.45 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 261.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 221.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 29.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 280.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 252.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 27.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 222.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 29.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 25 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 27.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 27.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 215.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.40 g / 100g |
