Super Spoon Μύρτιλο
Κωδικός προϊόντος:
5a142a55461d
Κατηγορία: Γιαούρτι
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (200.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
84.00 kcal 352.00 kJ |
168.00 kcal 704.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g | 16.40 g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g | 24.00 g |
| Σάκχαρα | 11.70 g | 23.40 g |
| Λιπαρά | 0.30 g | 0.60 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.20 g | 0.40 g |
| Αλάτι | 0.18 g | 0.360 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 100.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 111.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 16.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 95.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 100.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 97.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 126.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 51.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 66.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
