Σαλάτα γεύμα Ελληνική Φρεσκούλης
Κωδικός προϊόντος:
f337d999d9ad
Κατηγορία: Έτοιμες σαλάτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (220.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
173.00 kcal 724.00 kJ |
380.60 kcal 1592.80 kJ |
| Πρωτεΐνες | 2.00 g | 4.40 g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g | 26.40 g |
| Λιπαρά | 13.00 g | 28.60 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 96.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 125.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 170.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 135.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 101.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 22.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 37.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 34.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
