Τυρογαριδάκια lotto Tasty
Κωδικός προϊόντος:
f016e59c7ad8
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
616.00 kcal 2579.00 kJ |
184.80 kcal 773.70 kJ |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g | 2.43 g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g | 15.30 g |
| Σάκχαρα | 9.20 g | 2.76 g |
| Λιπαρά | 42.00 g | 12.60 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 18.90 g | 5.67 g |
| Αλάτι | 2.14 g | 0.642 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 503.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 524.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 498.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 510.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.70 g / 100g |
