Σοκολάτα υγείας ΙΟΝ αμυγδάλου
Κωδικός προϊόντος:
97af4fb322bb
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
557.00 kcal 2332.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 56.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 44.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 35.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 17.30 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.03 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 493.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 474.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 515.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 628.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 48.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 555.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 56.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
