Παστέλι μελάτο χωρίς προσθήκη ζάχαρης Αφοί Λάμπου
Κωδικός προϊόντος:
dabd8d2ce74e
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
474.00 kcal 1985.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 10.80 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 60.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 21.00 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 519.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 575.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 545.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 574.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 396.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
