Παγωτό ξυλάκι Cool and Slim 0% ζάχαρη Nestle
Κωδικός προϊόντος:
00e26af6ac3b
Κατηγορία: Παγωτά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (76.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
254.00 kcal 1063.00 kJ |
193.04 kcal 807.88 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g | 3.72 g |
| Υδατάνθρακες | 20.80 g | 15.81 g |
| Σάκχαρα | 6.90 g | 5.24 g |
| Λιπαρά | 16.50 g | 12.54 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 10.20 g | 7.75 g |
| Αλάτι | 0.20 g | 0.152 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 73.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 164.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.75 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.08 g / 100g |
| Θερμίδες | 358.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 365.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 337.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 186.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 153.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.70 g / 100g |
