Φακές ψιλές Agrino
Κωδικός προϊόντος:
4daa3db355ef
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
295.00 kcal 1235.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 21.90 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 34.80 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 3.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 1.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.12 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 340.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.54 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 346.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 312.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 242.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.66 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.70 g / 100g |
