Ψωμί για τοστ πολύσπορο ολική άλεσης Καραμολέγκος
Κωδικός προϊόντος:
c8fbbc86abe8
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (28.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
269.00 kcal 1126.00 kJ |
75.32 kcal 315.28 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g | 4.06 g |
| Υδατάνθρακες | 38.50 g | 10.78 g |
| Σάκχαρα | 3.20 g | 0.90 g |
| Λιπαρά | 5.00 g | 1.40 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.20 g | 0.34 g |
| Αλάτι | 1.12 g | 0.314 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 252.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 43.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 294.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 273.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
