Διπλωτό ψωμί για σάντουιτς “Φωλιές” ολικής άλεσης Καραμολέγκος
Κωδικός προϊόντος:
aa169b49b583
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (58.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
271.00 kcal 1135.00 kJ |
157.99 kcal 661.71 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.30 g | 6.59 g |
| Υδατάνθρακες | 44.70 g | 26.06 g |
| Σάκχαρα | 2.80 g | 1.63 g |
| Λιπαρά | 4.00 g | 2.33 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.40 g | 1.40 g |
| Αλάτι | 1.30 g | 0.758 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 279.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 247.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 270.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 246.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 273.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
