Ψωμί για τοστ πολύσπορο με φυσικό προζύμι Καραμολέγκος
Κωδικός προϊόντος:
01882513d5fa
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (24.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
276.00 kcal 1156.00 kJ |
67.07 kcal 280.91 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g | 2.67 g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g | 10.21 g |
| Σάκχαρα | 3.50 g | 0.85 g |
| Λιπαρά | 6.00 g | 1.46 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.30 g | 0.32 g |
| Αλάτι | 1.00 g | 0.243 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 280.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 339.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 259.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 265.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 331.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 294.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
