Μακεδονικός χαλβάς με αμύγδαλα Χαΐτογλου
Κωδικός προϊόντος:
71ad16ad2c4d
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
550.00 kcal 2303.00 kJ |
165.00 kcal 690.90 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.60 g | 4.38 g |
| Υδατάνθρακες | 42.90 g | 12.87 g |
| Σάκχαρα | 35.50 g | 10.65 g |
| Λιπαρά | 34.30 g | 10.29 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.30 g | 1.89 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 579.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 590.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 635.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 55.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 544.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 521.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 396.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
