Γλυκό Panna Cotta με σοκολάτα Γιώτης
Κωδικός προϊόντος:
f1c159258841
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (125.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
150.00 kcal 628.00 kJ |
187.50 kcal 785.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g | 5.50 g |
| Υδατάνθρακες | 22.00 g | 27.50 g |
| Σάκχαρα | 21.40 g | 26.75 g |
| Λιπαρά | 4.90 g | 6.13 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.00 g | 2.50 g |
| Νάτριο | 0.05 g | 0.06 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 218.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 483.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 77.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 113.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 130.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 474.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 520.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.90 g / 100g |
