Κλασικά λουκάνικα Φρανκφούρτης Creta Farm
Κωδικός προϊόντος:
d709f38ef758
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (60.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
252.00 kcal 1055.00 kJ |
151.20 kcal 633.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g | 7.20 g |
| Υδατάνθρακες | 6.00 g | 3.60 g |
| Σάκχαρα | 1.50 g | 0.90 g |
| Λιπαρά | 20.00 g | 12.00 g |
| Νάτριο | 1.25 g | 0.75 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 235.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 229.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 226.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 165.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 123.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 115.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.50 g / 100g |
