Λουκάνικα Κοκτέιλ Εν Ελλάδι Creta Farm
Κωδικός προϊόντος:
5ef698cd9fe6
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (50.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
235.00 kcal 984.00 kJ |
117.50 kcal 492.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 17.00 g | 8.50 g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g | 3.25 g |
| Σάκχαρα | 3.00 g | 1.50 g |
| Λιπαρά | 17.00 g | 8.50 g |
| Νάτριο | 0.96 g | 0.48 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 114.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 114.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 297.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 295.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 165.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 94.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 117.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.50 g / 100g |
